Práce na míru pro OZP i OZZ

Náš tým tvoří nejenom zdravotně postižení, ale například i dlouholetí manažeři s bohatými zkušenostmi z korporátů a sociálního segmentu. Díky vytváření pracovních míst v různých částech ČR vzniká prostor pro zaměstnání pro všechny věkové skupiny s různými zkušenostmi.

Využijte své zkušenosti nebo nastartuje kariéru v moderní sociální firmě. Přehled aktuální pozic naleznete v odkaze PRÁCE PRO VÁS nebo níže.

Zisk reinvestujeme do podpory OZP
Reinvestujeme zisk 50%
Zaměstnáváme většinu osob se zdravotním postižením
Podíl OZP 70%

Jaký je Kolibřík zaměstnavatel?

Jste-li zdravotně znevýhodnění či patříte do ohrožené skupiny na trhu práce, najdeme Vám vhodnou pracovní příležitost.

Kolibřík CSR má dva typy zákazníků, obchodní partnery a zaměstnance. V důležitosti jsou pro nás obě skupiny rovny, tato dualita je naší strategií.

Naši zaměstnanci využívají bezpečí sociální firmy a zdroje korporátních společností. Uvědomujeme si specifika našich zaměstnanců a jsme schopni nabídnout práci, která se přizpůsobí jejich potřebám. Náš propracovaný benefitní program umožňuje čerpat kromě klasických firemních benefitů i např. poradenství lékařů, možnost libovolné volby délky úvazků, bezúročné zaměstnanecké půjčky a mnoho dalších výhod.

Naši personalisté Vám pomáhají v adaptačním procesu a HR linka Vám pomůže se zorientovat ve všech pracovněprávních dotazech a vyjít vstříc ve Vašich směnových požadavcích.

POJĎTE PRACOVAT K NÁM

Když jsem v roce 2013 připravoval jedno z prvních sociálních kontaktních center v ČR, přesně jsem věděl co nechci. Byla za tím moje zkušenost z klasických callcenter. Věděl jsem, že k dobře fungující firmě neodmyslitelně patří spokojení zaměstnanci. Ale jak toho docílit? Dokonalým přizpůsobením se potřebám každého uchazeče o zaměstnání.

Chcete u nás pracovat i přes svůj handicap? Pak Vám pro to vytvoříme potřebné podmínky. A nese to svoje ovoce. Naši kolibříci, kterých je přes sto, nejsou v práci pod tlakem, mají flexibilní pracovní dobu i různé další výhody, protože si vzájemně nasloucháme. Výsledkem je, že můžeme nabídnout nejen stabilní zaměstnání v bezpečném a přátelském prostředí, ale i skvělý kolektiv. Takže zbývá jen, přijít se přesvědčit… 🙂

Ing. Josef Novotný, zakladatel společnosti

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Aktuálně nabízíme následující pracovní pozice (bližší detaily naleznete ZDE), neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře níže nebo se ozvětě přímo naší personalistce na tel. 739 108 497.

  • Mzdová(ý) účetní
  • Řidič/ka
  • Asistent/ka (bankéře) v ČSOB
  • Administrativní pracovník
  • Administrativní pracovník s AJ
  • Pracovník kontaktního centra
PARDUBICE

PLAT: dohodou

Náplň práce: zpracování docházek kmenových zaměstnanců, práce na PC.

Vaše předpoklady:
- maturita
- praxe na pozici mzdové účetní min. 1,5 roku
- znalost práce na PC

ŘIDIČ/KA

HRADEC KRÁLOVÉ
PARDUBICE

Náplň práce: svoz zaměstnanců do práce

Vaše přepoklady:
- řidičský průkaz sk. B
- praxe na pozici řidiče

NÁCHOD

Plat: 23000 Kč

Náplní práce je kontaktování klientů banky a domluvení schůzky s bankéřem.

- maturita
- bezdlužnost
- čistý rejstřík trestů

Plat: 20 200 Kč

Náplní práce je zadávání dat do PC, přepis dokumentů, zpracování emailové komunikace.

- maturita

BRNO

Plat: 27 000 Kč + bonusy

Náplní práce jsou jednoduché cally klientům DPD, zjišťování spokojenosti a administrativa.

- výborné komunikační schopnosti

PRAHA 9

Plat: 14 - 18 000 Kč

Náplní práce je vyřizování reklamací od klientů v anglickém jazyce.

- maturita
- znalost AJ na úrovni B1
CHRUDIM
BRNO
OSTRAVA
LIBEREC
TRUTNOV
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
KRNOV
ZNOJMO
TIŠNOV

Plat: 15 - 30 000 Kč

Náplní práce je kontaktování zákazníků, práce na telefonní lince, účast na různých projektech.

- ochota pracovat i na směny

    * takto označené položky jsou vyžadovány