Kariéra

Naše týmy napříč celou Českou republikou tvoří převážně zdravotně postižení zaměstnanci, zároveň ale i dlouholetí manažeři s bohatými zkušenostmi z korporátů a sociálního segmentu. Díky vytváření pracovních míst v různých částech ČR vzniká prostor pro zaměstnání všech věkových skupin s různými profesními zkušenostmi.

/naše přednost 1/

/naše přednost 2/

/naše přednost 3/

O naše zaměstnance pečujeme. Můžete se spolehnout na individuální plánování směn a přátelské pracovní prostředí bez stresu. Samozřejmostí je pečlivé zaškolení, pestrý Benefit program nebo psychologické poradenství i nad rámec pracovního úvazku.

Využijte své zkušenosti nebo nastartuje kariéru v moderní sociální firmě!

Přehled aktuálních pozic

dsvsffbfbvbvcbcvbcv dfdfd fdfdfdfdfdfdfd fdfdfdf Qrwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwerereitorbofbpfpbbvbwer

Detaily pozice

KONTAKTUJTE NÁS

Pobočka Brno: Milady Horákové 23, 602 00 Brno

Pobočka Hradec Králové: Collinova 573, 500 03 Hradec Králové

E-mail: kolibrik @ csrteam.cz

Pro zavolání: 734 750 745