O nás

Jsme sociální firma patřící pod společnost sales24, s.r.o. Propojujeme korporátní společnosti s výhodami zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob. V oblasti outsourcingu činností do pracovních týmů složených ze zdravotně postižených působíme od roku 2013. Kolibříky a Kolibřice najdete po celé ČR.

Provoz společnosti zakládáme na principech udržitelnosti a společensky odpovědného podnikání, čímž se snažíme inspirovat i další sociální podniky. Pořádáme pravidelné workshopy a eventy pro partnery z řad firem a akademické i politické sféry.

0
Kolibříků
0
poboček po celé ČR
0 %
zdravotně znevýhodněných zaměstnanců

Odpovědná mise

Misí Kolibřík CSR je vytvářet důstojnou a perspektivní práci pro zdravotně postižené občany Česka a napomáhat jejich znovuzapojování do společnosti. Zaměřujeme se na odstraňování předsudků v zaměstnávání sociálně znevýhodněných skupin. Jejich integrace do společnosti je pro nás prioritou.

Pravidelné stáže a zejména spolupráce s Provozně ekonomickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně nám umožňují šířit CSR povědomí i mezi nastupující generací. Některým studentům nabízíme placené pozice během jejich studia.

Jak náš projekt funguje?

Zjistíme od společností konkrétní požadavky na kapacity. Následně postavíme přímo v korporátu CSR tým složený z osob zdravotně postižených (OZP) či osob zdravotně znevýhodněných (OZZ). Po celou dobu jejich činnosti tento tým vedeme a poskytujeme mu psychosociální podporu.
Korporátní společnosti tak získávají benefity v oblasti náhradního plnění. Zdravotně znevýhodnění zaměstnanci pak získávají důstojnou práci v bezpečí sociální firmy.

Případová studie ČSOB

Snížení mzdových nákladů o 26%

blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla

Případová studie COMDATA Pro

sdsdsdsdddsd

blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla

Závazek udržitelnosti

Pracujeme ve specifickém oboru, který již svým zaměřením plní dílčí cíle udržitelnosti. Přesto jsme se rozhodli jít ještě dále a vytvořit vlastní Program udržitelnosti provozu sociálního podniku

Zapojujeme všechny naše zaměstnance do spolurozhodování o činnostech naší společnosti, a to nejen v oblasti udržitelnosti. Přes 50 % zisku navracíme zpět do podniku pro navyšování hodnoty pracovního prostředí pro naše zdravotně postižené zaměstnance. 

0 %
zisku zpět

KONTAKTUJTE NÁS

Pobočka Brno: Milady Horákové 23, 602 00 Brno

Pobočka Hradec Králové: Collinova 573, 500 03 Hradec Králové

E-mail: kolibrik @ csrteam.cz

Pro zavolání: 734 750 745